Pístní kroužky pro Briggs & Stratton 791969
| Kód: | B30389 |
| Cena s DPH: | 189 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Dočasně vyprodáno |
| Záruka: | 2 roky |
| Poznámka: | Sada |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
Pístní kroužky pro Briggs & Stratton 791969
Originální číslo výrobce: 791969
Parametry:
| Průměr válce/kroužku | 68,30 mm |
|---|---|
| Tloušťka pístního kroužku | 1,6/1,6/2,7 mm |
Pro model: 12
Vrtání válce 68,30 mm
Vhodné pro modely: 128702 - 129787, 12F802 - 12F889, 12G702 - 12G887
| Cena s DPH | 1 399 Kč |
| Cena s DPH | 1 918 Kč |
| Sleva | 184 Kč |
| Původní cena | 2 102 Kč |
| Cena s DPH | 77 Kč |
| Sleva | 22 Kč |
| Původní cena | 99 Kč |
| Cena s DPH | 307 Kč |
| Cena s DPH | 560 Kč |
| Cena s DPH | 220 Kč |
| Cena s DPH | 1 370 Kč |
| Cena s DPH | 2 000 Kč |
| Sleva | 160 Kč |
| Původní cena | 2 160 Kč |
| Cena s DPH | 1 375 Kč |
| Cena s DPH | 1 389 Kč |
| Cena s DPH | 1 332 Kč |
| Cena s DPH | 249 Kč |
| Cena s DPH | 279 Kč |