Nůž mulčovací 52 cm - pravý pro Castelgarden, Gartenland, Honda, Iseki, John Deere, Stiga, Viking
| Kód: | 105 |
| Cena s DPH: | 439 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hmotnost: | 1 kg |
Nůž mulčovací 52 cm - pravý pro Castelgarden, Gartenland, Honda, Iseki, John Deere,
Stiga, Viking
Vpravo montovaný po směru jízdy
Parametry:
| Délka nože | 520 mm |
| Průměr stř. otvoru | 18 mm |
| Průměr boč. otvorů | 8,5 mm |
| Rozteč boč. otvorů | 65 mm |
| Šířka | 55 mm |
| Tloušťka |
Nůž sekačky HONDA 52 cm Combi mulčovací nůž HF2213 102 cm pravý
Originální číslo CG82004348/HO
Nůž sekačky BRILL 52 cm Combi mulčovací nůž DuoCut 102 pravý
Originální číslo 82004348/0
Nůž sekačky CASTEL GARDEN 52 cm Combi mulč. nůž TwinCut 102 cm pravý
Originální číslo 82004348/0
Nůž sekačky ISEKI 52 cm Combi mulčovací nůž Cut Master CM2135H 102 cm pravý
Originální číslo 82004346/0
Nůž sekačky SABO 52 cm Combi mulč. nůž 102-13, 102-15H Twin Cut 102 cm pravý
Originální číslo SB82004348/0
Nůž sekačky STIGA 52 cm Combi mulč. nůž Estate Royal 102 cm pravý
Originální číslo 1136-1031-01
Nůž sekačky VIKING 52 cm Combi mulč. nůž MT745, MT785 102 cm pravý
Originální číslo 61517020106
Vpravo montovaný po směru jízdy
| Cena s DPH | 350 Kč |
| Cena s DPH | 439 Kč |
| Cena s DPH | 371 Kč |
| Cena s DPH | 269 Kč |
| Cena s DPH | 380 Kč |
| Cena s DPH | 350 Kč |
| Cena s DPH | 380 Kč |
| Cena s DPH | 159 Kč |
| Cena s DPH | 69 Kč |
| Cena s DPH | 967 Kč |