Nůž křovinořezu 3 cípý 305 / 20,0 / 3,0 mm
| Kód: | A2406022 |
| Cena s DPH: | 149 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
Nůž křovinořezu 3 cípý 305 / 20,0 / 3,0 mm
Oboustranně použitelný.
Parametry:
| Délka nože | 305 mm |
|---|---|
| Průměr stř. otvoru | 20 mm |
| Tloušťka | 3 mm |
Použití: hlavně pro sekání dlouhé trávy s výskytem silnějších dužinatých rostlin.
| Cena s DPH | 249 Kč |
| Cena s DPH | 239 Kč |
| Cena s DPH | 239 Kč |
| Cena s DPH | 649 Kč |
| Cena s DPH | 309 Kč |
| Cena s DPH | 479 Kč |
| Cena s DPH | 479 Kč |
| Cena s DPH | 159 Kč |
| Cena s DPH | 189 Kč |
| Cena s DPH | 309 Kč |
| Cena s DPH | 150 Kč |
| Cena s DPH | 649 Kč |
| Cena s DPH | 199 Kč |