Nůž 45,7 cm pro Castel Garden - Agro Magnum, Testarossa atd.
| Kód: | 610 |
| Cena s DPH: | 239 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.8 kg |
Nůž 45,7 cm Castel Garden
Castel Garden - Agro Magnum, Testarossa atd.
Originální číslo 81004346/2
Parametry:
| Délka nože | 457 mm |
| Průměr stř. otvoru | 18,2 mm |
| Průměr boč. otvorů | 8,7 mm |
| Rozteč boč. otvorů | 65 mm |
| Šířka | 55 mm |
| Tloušťka | 3 mm |
| Cena s DPH | 339 Kč |
| Cena s DPH | 200 Kč |
| Cena s DPH | 399 Kč |
| Cena s DPH | 429 Kč |
| Cena s DPH | 389 Kč |
| Cena s DPH | 349 Kč |
| Cena s DPH | 499 Kč |
| Sleva | 191 Kč |
| Původní cena | 690 Kč |
| Cena s DPH | 347 Kč |
| Cena s DPH | 290 Kč |
| Cena s DPH | 549 Kč |
| Cena s DPH | 380 Kč |
| Cena s DPH | 349 Kč |