Řemen klínový A 15,9 x 1 422,40 mm 5/8" x 56" kevlarový pro pohon sečení.
| Kód: | 1200803 |
| Cena s DPH: | 549 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
Řemen klínový A 15,9 x 1 422,40 mm 5/8" x 56" kevlarový
Vhodný pro CASTEL GARDEN Twin Cut 102
Honda 2213 S,
Pro pohon sečení.
Originální číslo výrobce: 35062811/0, 350628813/0, 35062811 HO
Technické parametry:
| Šířka řemene | 15,9 mm |
|---|---|
| Délka řemene | 1422,4 mm |
| Délka řemene | 56 palec |
| Rozměr | B 15,9 x 1 422,40 mm | |
| Rozměr vnitřní | 5/8" x 56" |
| Cena s DPH | 230 Kč |
| Cena s DPH | 340 Kč |
| Cena s DPH | 49 Kč |
| Cena s DPH | 400 Kč |
| Cena s DPH | 650 Kč |
| Cena s DPH | 525 Kč |
| Sleva | 45 Kč |
| Původní cena | 570 Kč |
| Cena s DPH | 1 590 Kč |
| Cena s DPH | 199 Kč |
| Cena s DPH | 40 Kč |
| Cena s DPH | 110 Kč |
| Cena s DPH | 299 Kč |
| Cena s DPH | 120 Kč |