Filtr vzduchový pro motory HONDA GXV160
| Kód: | B14811 |
| Cena s DPH: | 190 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
Vzduchový filtr pro motory HONDA GXV160
Originální číslo výrobce 17210-734-000, 17211-ZE7-W01
Parametry:
| Délka | 170 mm |
|---|---|
| Šířka | 55 mm |
| Výška | 46 mm |
| Cena s DPH | 100 Kč |
| Cena s DPH | 32 Kč |
| Cena s DPH | 69 Kč |
| Cena s DPH | 200 Kč |
| Cena s DPH | 247 Kč |
| Cena s DPH | 300 Kč |
| Cena s DPH | 99 Kč |
| Cena s DPH | 139 Kč |
| Cena s DPH | 149 Kč |
| Cena s DPH | 360 Kč |
| Cena s DPH | 59 Kč |
| Cena s DPH | 390 Kč |
| Cena s DPH | 21 Kč |
| Cena s DPH | 120 Kč |