Vzduchový filtr pro křovinořezy Oleo-Mac 745, 755, 756, EFCO
| Kód: | A0413004 |
| Cena s DPH: | 78 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
Vzduchový filtr pro křovinořezy Oleo-Mac 745, 755, 756, EFCO
Originální číslo: 61120018R
Parametry:
| Délka | 91 mm |
|---|---|
| Šířka | 65 mm |
| Výška | 29 mm |
| Cena s DPH | 136 Kč |
| Cena s DPH | 480 Kč |
| Cena s DPH | 299 Kč |
| Cena s DPH | 280 Kč |
| Cena s DPH | 79 Kč |
| Cena s DPH | 490 Kč |
| Cena s DPH | 55 Kč |
| Cena s DPH | 145 Kč |
| Cena s DPH | 219 Kč |
| Cena s DPH | 180 Kč |
| Cena s DPH | 140 Kč |
| Cena s DPH | 130 Kč |