Vzduchový filtr pro HUSQVARNA 61, 66, 181, 266, 281, 288, 288XP


| Kód: | A28801 |
| Cena s DPH: | 125 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | dočasně nedostupné |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
Vzduchový filtr pro HUSQVARNA 61, 66, 181, 266, 281, 288, 288XP
Originální číslo výrobce 501807105, 5018071-05, 501807102, 5018071-02, 605-059
Technické parametry:
| Délka | 92 mm |
|---|---|
| Šířka | 88 mm |
| Výška | 35 mm |
| Cena s DPH | 135 Kč |
| Cena s DPH | 135 Kč |
| Cena s DPH | 20 Kč |
| Cena s DPH | 149 Kč |
| Cena s DPH | 110 Kč |
| Cena s DPH | 26 Kč |
| Cena s DPH | 99 Kč |
| Cena s DPH | 25 Kč |
| Cena s DPH | 229 Kč |
| Sleva | 10 Kč |
| Původní cena | 239 Kč |
| Cena s DPH | 139 Kč |
| Cena s DPH | 160 Kč |
| Cena s DPH | 99 Kč |
| Sleva | 50 Kč |
| Původní cena | 149 Kč |
| Cena s DPH | 79 Kč |