Vzduchový filtr Briggs & Stratton 499486


| Kód: | A0401004 |
| Cena s DPH: | 85 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| EAN: | 4059139088010 |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
Vzduchový filtr Briggs & Stratton 499486
Originální číslo výrobce: 499486S, 499486, 698754
Parametry:
| Délka | 185 mm |
|---|---|
| Šířka | 108 mm |
| Výška | 36 mm |
Pro model: 40, 44.
Typen:
401500, 404500, 405500, 405700, 406500, 406600, 407500, 407700, 40F700, 40G700, 40H700, 441500, 441600, 441700, 445500, 445600, 445700, 445800, 446700, 446800, 446900
| Cena s DPH | 480 Kč |
| Cena s DPH | 35 Kč |
| Cena s DPH | 295 Kč |
| Sleva | 17 Kč |
| Původní cena | 312 Kč |
| Cena s DPH | 99 Kč |
| Cena s DPH | 32 Kč |
| Cena s DPH | 90 Kč |
| Cena s DPH | 819 Kč |
| Cena s DPH | 456 Kč |
| Cena s DPH | 129 Kč |
| Cena s DPH | 95 Kč |
| Cena s DPH | 680 Kč |
| Sleva | 45 Kč |
| Původní cena | 725 Kč |
| Cena s DPH | 75 Kč |
| Cena s DPH | 650 Kč |
| Sleva | 48 Kč |
| Původní cena | 698 Kč |
| Cena s DPH | 48 Kč |
| Cena s DPH | 200 Kč |