Vzduchový filtr PRO HONDA GX160, F660 horizontální



| Kód: | A141306 |
| Cena s DPH: | 139 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
Vzduchový filtr pro motor HONDA GX160, F660 horizontální
Originální číslo výrobce: 17210-734-000, 17210-734-003, 17210-734-505, 17210734000, 17210734003, 17210734505
Parametry:
| Délka | 119 mm |
|---|---|
| Šířka | 68 mm |
| Výška | 60 mm |
| Cena s DPH | 90 Kč |
| Cena s DPH | 80 Kč |
| Cena s DPH | 390 Kč |
| Cena s DPH | 350 Kč |
| Cena s DPH | 32 Kč |
| Cena s DPH | 89 Kč |
| Cena s DPH | 247 Kč |
| Cena s DPH | 229 Kč |
| Cena s DPH | 237 Kč |
| Cena s DPH | 299 Kč |
| Cena s DPH | 599 Kč |
| Cena s DPH | 230 Kč |