Vzduchový filtr HONDA GX 360 K1, EV 4010
| Kód: | B14207 |
| Cena s DPH: | 149 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
Vzduchový filtr HONDA GX360 K1, EV 4010
Originální číslo výrobce: 17210-ZB5-505, 17211-ZB5-003, 17210-ZB5-003
Parametry:
| Výška | 63 mm |
|---|---|
| Délka | 165 mm |
| Šířka | 106 mm |
| Cena s DPH | 256 Kč |
| Cena s DPH | 100 Kč |
| Cena s DPH | 59 Kč |
| Cena s DPH | 21 Kč |
| Cena s DPH | 199 Kč |
| Cena s DPH | 399 Kč |
| Cena s DPH | 190 Kč |
| Cena s DPH | 55 Kč |
| Cena s DPH | 218 Kč |
| Cena s DPH | 370 Kč |
| Cena s DPH | 69 Kč |
| Cena s DPH | 70 Kč |