Vzduchový filtr Briggs & Stratton 797819


| Kód: | 33270849 |
| Cena s DPH: | 349 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
Vzduchový filtr Briggs & Stratton 797819 (10T800)
Originální číslo: 797819, 5425
| Vnější Ø | 76 mm |
|---|---|
| Vnitřní Ø | 38 mm |
| Výška | 44,5 mm |
| Cena s DPH | 239 Kč |
| Cena s DPH | 109 Kč |
| Cena s DPH | 249 Kč |
| Cena s DPH | 90 Kč |
| Cena s DPH | 69 Kč |
| Cena s DPH | 169 Kč |
| Cena s DPH | 819 Kč |
| Cena s DPH | 159 Kč |
| Cena s DPH | 220 Kč |
| Cena s DPH | 40 Kč |
| Cena s DPH | 99 Kč |
| Cena s DPH | 34 Kč |
| Sleva | 2 Kč |
| Původní cena | 36 Kč |