Vložka nože BDR 700
| Kód: | 3010410 |
| Výrobce: | Motor JIKOV Green a.s. |
| Cena s DPH: | 17 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
Technické parametry:
| Vnitřní průměr | 6,2 mm |
| Vnější průměr | 10 mm |
| Výška | 4,5 mm |
Kalená vložka umožňuje volné otáčení nože.
Nedoporučuje se montovat nůž bez této vložky.
Vhodná pro všechny rotory BDR 700
| Cena s DPH | 23 Kč |
| Cena s DPH | 367 Kč |
| Cena s DPH | 59 Kč |
| Cena s DPH | 279 Kč |
| Cena s DPH | 30 Kč |
| Cena s DPH | 649 Kč |
| Cena s DPH | 1 190 Kč |
| Cena s DPH | 1 499 Kč |
| Cena s DPH | 97 Kč |
| Cena s DPH | 40 Kč |
| Cena s DPH | 1 550 Kč |
| Cena s DPH | 53 Kč |
| Cena s DPH | 70 Kč |