Předfiltr pro vzduchový filtr A67566, B14180, HONDA GXV120, GXV140, GXV160


| Kód: | A67444 |
| Cena s DPH: | 59 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
Předfiltr pro vzduchový filtr A67566, B14180, HONDA GXV120, GXV140, GXV160
Originální číslo: 17218-ZE6-505, 17218-888-003
Parametry:
| Délka | 198 mm |
|---|---|
| Šířka | 32 mm |
| Tloušťka | 6 mm |
| Cena s DPH | 121 Kč |
| Cena s DPH | 237 Kč |
| Cena s DPH | 120 Kč |
| Cena s DPH | 300 Kč |
| Cena s DPH | 90 Kč |
| Cena s DPH | 129 Kč |
| Cena s DPH | 139 Kč |
| Cena s DPH | 80 Kč |
| Cena s DPH | 247 Kč |
| Cena s DPH | 121 Kč |
| Cena s DPH | 80 Kč |
| Cena s DPH | 34 Kč |
| Cena s DPH | 69 Kč |
| Cena s DPH | 79 Kč |