Předfiltr pro vzduchový filtr 0402011 HONDA GXV160 K1
| Kód: | B14812F |
| Cena s DPH: | 34 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
Předfiltr pro vzduchový filtr 0402011 HONDA GXV160 K1
Parametry:
| Průměr vnější | 178 mm |
|---|---|
| Šířka | 37 mm |
| Tloušťka | 6 mm |
| Cena s DPH | 100 Kč |
| Cena s DPH | 65 Kč |
| Cena s DPH | 100 Kč |
| Cena s DPH | 69 Kč |
| Cena s DPH | 119 Kč |
| Cena s DPH | 267 Kč |
| Cena s DPH | 237 Kč |
| Cena s DPH | 367 Kč |
| Cena s DPH | 149 Kč |
| Cena s DPH | 120 Kč |
| Cena s DPH | 220 Kč |
| Cena s DPH | 140 Kč |
| Cena s DPH | 45 Kč |