Předfiltr pro filtr B141115 Briggs & Stratton 491384
| Kód: | B141115F |
| Cena s DPH: | 59 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
Předfiltr pro filtr B141115 Briggs & Stratton 491384
Originální číslo výrobce: 492889, 192889
Parametry:
| Délka | 158 mm |
|---|---|
| Šířka | 75 mm |
| Tloušťka | 5 mm |
Pro model: 16, 19, 25.
Typen: 161400, 192400, 196400, 197400, 19E400, 19F400, 19G400, 250400, 256400, 257400
Vanguard.
| Cena s DPH | 120 Kč |
| Cena s DPH | 457 Kč |
| Cena s DPH | 189 Kč |
| Cena s DPH | 85 Kč |
| Cena s DPH | 650 Kč |
| Sleva | 48 Kč |
| Původní cena | 698 Kč |
| Cena s DPH | 500 Kč |
| Cena s DPH | 199 Kč |
| Cena s DPH | 75 Kč |
| Cena s DPH | 650 Kč |
| Cena s DPH | 37 Kč |
| Cena s DPH | 35 Kč |
| Cena s DPH | 19 Kč |
| Cena s DPH | 189 Kč |
| Cena s DPH | 45 Kč |
| Cena s DPH | 529 Kč |
| Sleva | 100 Kč |
| Původní cena | 629 Kč |