Předfiltr na filtr Briggs & Stratton 399968


| Kód: | 271939 |
| Výrobce: | Briggs & Stratton |
| Cena s DPH: | 127 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
Předfiltr na filtr Briggs & Stratton 399968
Originální číslo výrobce: 271939
Parametry:
| Vnější průměr | 150 mm |
|---|---|
| Výška | 59 mm |
| Tloušťka | 6 mm |
Pro model: 17, 19, 25.
Typen: 170400, 190400, 195400, 254400
| Cena s DPH | 219 Kč |
| Cena s DPH | 819 Kč |
| Cena s DPH | 199 Kč |
| Cena s DPH | 159 Kč |
| Cena s DPH | 90 Kč |
| Cena s DPH | 1 499 Kč |
| Sleva | 123 Kč |
| Původní cena | 1 622 Kč |
| Cena s DPH | 79 Kč |
| Cena s DPH | 119 Kč |
| Cena s DPH | 529 Kč |
| Sleva | 100 Kč |
| Původní cena | 629 Kč |
| Cena s DPH | 579 Kč |
| Cena s DPH | 110 Kč |
| Cena s DPH | 139 Kč |
| Cena s DPH | 460 Kč |
| Cena s DPH | 55 Kč |