Pístní kroužek JIKOV Ø 56 mm - Originál
| Kód: | 3043026 |
| Výrobce: | Motor JIKOV Green a.s. |
| Cena s DPH: | 75 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
Pístní kroužek JIKOV Ø 56 mm - Originál
Pro 2 taktní motory, 2 pístní kroužky na pístu.
Vybrání pro zámek (kolíček) uprostřed kroužku.
Technické parametry:
| Šířka | 2 mm |
| Průměr válce/kroužku | 56 mm |
| Cena s DPH | 570 Kč |
| Cena s DPH | 2 550 Kč |
| Cena s DPH | 2 790 Kč |
| Cena s DPH | 2 750 Kč |
| Cena s DPH | 75 Kč |
| Cena s DPH | 60 Kč |
| Cena s DPH | 59 Kč |
| Cena s DPH | 69 Kč |
| Cena s DPH | 69 Kč |
| Cena s DPH | 72 Kč |