Náhradní nůž vhodný pro výrobce, MTD 48,0 cm - 19" <BR>Originální číslo. 742-0519
| Kód: | 560 |
| Cena s DPH: | 329 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
Náhradní nůž vhodný pro výrobce, MTD 48,0 cm - 19"
Originální číslo. 742-0519
Parametry nože:
| Délka nože | 479 mm |
| Průměr stř. otvoru | 20,6 mm |
| Průměr boč. otvorů | 9,5 mm |
| Rozteč boč. otvorů | 63,5 mm |
| Šířka | 57 mm |
| Tloušťka | 3 mm |
| Cena s DPH | 399 Kč |
| Cena s DPH | 1 127 Kč |
| Cena s DPH | 220 Kč |
| Cena s DPH | 699 Kč |
| Sleva | 100 Kč |
| Původní cena | 799 Kč |
| Cena s DPH | 983 Kč |
| Cena s DPH | 149 Kč |
| Cena s DPH | 357 Kč |
| Cena s DPH | 150 Kč |
| Cena s DPH | 1 250 Kč |
| Cena s DPH | 149 Kč |
| Cena s DPH | 109 Kč |
| Cena s DPH | 490 Kč |