Nůž sekačky MTD - 39,0 cm
| Kód: | 956 |
| Cena s DPH: | 419 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
Náhradní nůž vhodný pro výrobce, MTD 39,0 cm - 395 spo MULČOVACÍ.
Originální číslo: 205 2040 SG
Parametry nože:
| Délka nože | 385 mm |
| Průměr stř. otvoru | 19,2 mm |
| Průměr boč. otvorů | 10,5 mm |
| Rozteč boč. otvorů | 52 mm |
| Šířka | 50 mm |
| Tloušťka | 3 mm |
| Cena s DPH | 300 Kč |
| Cena s DPH | 550 Kč |
| Cena s DPH | 380 Kč |
| Cena s DPH | 329 Kč |
| Cena s DPH | 539 Kč |
| Cena s DPH | 329 Kč |
| Cena s DPH | 399 Kč |
| Cena s DPH | 190 Kč |
| Cena s DPH | 220 Kč |
| Cena s DPH | 189 Kč |
| Cena s DPH | 357 Kč |
| Cena s DPH | 157 Kč |