Náhradní nůž LTS vhodný pro modely: LTS 451S nebo 451WK


| Kód: | 240 |
| Cena s DPH: | 439 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
Náhradní nůž LTS vhodný pro modely: LTS 451S nebo 451WK
Originální číslo výrobce 465561
Technické parametry:
| Délka nože | 508 mm |
|---|---|
| Průměr stř. otvoru | 19,7 mm |
| Průměr boč. otvorů | 8 mm |
| Rozteč boč. otvorů | 65 mm |
| Šířka | 57 mm |
| Tloušťka | 4 mm |
| Cena s DPH | 559 Kč |
| Cena s DPH | 390 Kč |
| Cena s DPH | 379 Kč |
| Cena s DPH | 309 Kč |
| Cena s DPH | 459 Kč |
| Cena s DPH | 99 Kč |
| Cena s DPH | 490 Kč |
| Cena s DPH | 399 Kč |
| Cena s DPH | 459 Kč |
| Cena s DPH | 540 Kč |
| Cena s DPH | 300 Kč |
| Cena s DPH | 1 018 Kč |