Nůž sekačky 47,5 cm pro AL-KO 48BH, 48S, 48E, 48B.
| Kód: | 533 |
| Cena s DPH: | 239 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
Nůž sekačky 47,5 cm pro AL-KO 48BH, 48S, 48E, 48B.
Originální číslo: 313931
Parametry:
| Délka nože | 475 mm |
| Průměr stř. otvoru | 19,7 mm |
| Průměr boč. otvorů | 12,7 mm |
| Rozteč boč. otvorů | 70 mm |
| Šířka | 50 mm |
| Tloušťka | 3 mm |
| Cena s DPH | 399 Kč |
| Cena s DPH | 459 Kč |
| Cena s DPH | 300 Kč |
| Cena s DPH | 160 Kč |
| Cena s DPH | 389 Kč |
| Cena s DPH | 150 Kč |
| Cena s DPH | 779 Kč |
| Sleva | 52 Kč |
| Původní cena | 831 Kč |
| Cena s DPH | 490 Kč |
| Cena s DPH | 710 Kč |
| Cena s DPH | 390 Kč |
| Cena s DPH | 849 Kč |
| Cena s DPH | 170 Kč |