Nůž sekačky 42 cm pro AL-KO 42EH, 42BH, 420L
| Kód: | 729 |
| Cena s DPH: | 389 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
Nůž sekačky 42 cm pro AL-KO 42EH, 42BH, 420L
Originální číslo: 348211, 348212
Parametry:
| Délka nože | 415 mm |
|---|---|
| Průměr stř. otvoru | 19,7 mm |
| Průměr boč. otvorů | 12,7 x 20 mm |
| Rozteč boč. otvorů | 70 mm |
| Šířka | 50 mm |
| Tloušťka | 3 mm |
| Cena s DPH | 199 Kč |
| Cena s DPH | 427 Kč |
| Sleva | 22 Kč |
| Původní cena | 449 Kč |
| Cena s DPH | 540 Kč |
| Cena s DPH | 216 Kč |
| Cena s DPH | 229 Kč |
| Cena s DPH | 459 Kč |
| Cena s DPH | 188 Kč |
| Cena s DPH | 1 018 Kč |
| Cena s DPH | 569 Kč |
| Cena s DPH | 399 Kč |
| Cena s DPH | 95 Kč |
| Cena s DPH | 249 Kč |