Nůž sekačky 38 cm pro AL-KO Clasic 38E, Comfort 40E, Turbo silent 38E, LTS E38
| Kód: | A1409012 |
| Cena s DPH: | 150 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
Nůž sekačky 38 cm pro AL-KO Clasic 38E, Comfort 40E, Turbo silent 38E, LTS E38
Originální číslo: 513631, 105411, 117721
Parametry:
| Délka nože | 375 mm |
| Průměr stř. otvoru | 19,7 mm |
| Průměr boč. otvorů | 8,7 mm |
| Rozteč boč. otvorů | 65 mm |
| Šířka | 55 mm |
| Tloušťka | 3 mm |
| Cena s DPH | 1 100 Kč |
| Cena s DPH | 1 018 Kč |
| Cena s DPH | 439 Kč |
| Cena s DPH | 67 Kč |
| Cena s DPH | 918 Kč |
| Cena s DPH | 607 Kč |
| Cena s DPH | 160 Kč |
| Cena s DPH | 1 250 Kč |
| Cena s DPH | 280 Kč |
| Cena s DPH | 399 Kč |
| Cena s DPH | 1 018 Kč |
| Cena s DPH | 303 Kč |