Nůž 82 cm pro AL-KO T850
| Kód: | 747 |
| Cena s DPH: | 1 100 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.9 kg |
Nůž 82 cm pro AL-KO T850
Originální číslo: 514658
Parametry:
| Délka nože | 820 mm |
| Průměr stř. otvoru | 16,5 mm |
| Průměr boč. otvorů | 6,5 mm |
| Rozteč boč. otvorů | 149,5 mm |
| Šířka | 58 mm |
| Tloušťka | 5 mm |
| Cena s DPH | 427 Kč |
| Sleva | 22 Kč |
| Původní cena | 449 Kč |
| Cena s DPH | 714 Kč |
| Cena s DPH | 329 Kč |
| Cena s DPH | 249 Kč |
| Cena s DPH | 531 Kč |
| Cena s DPH | 170 Kč |
| Cena s DPH | 1 136 Kč |
| Cena s DPH | 849 Kč |
| Cena s DPH | 239 Kč |
| Cena s DPH | 359 Kč |
| Cena s DPH | 188 Kč |
| Cena s DPH | 95 Kč |
| Cena s DPH | 255 Kč |
| Cena s DPH | 490 Kč |