Nůž 51 cm pro World.
| Kód: | 163 |
| Cena s DPH: | 387 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.9 kg |
Nůž 51 cm pro sekačky World.
Originální číslo:
Parametry:
| Délka nože | 515 mm / (20") |
|---|---|
| Průměr stř. otvoru | 16,2 mm |
| Průměr boč. otvorů | 9,5 mm |
| Rozteč boč. otvorů | 47,5 mm |
| Šířka | 60 mm |
| Tloušťka | 4 mm |
| Cena s DPH | 769 Kč |
| Cena s DPH | 740 Kč |
| Cena s DPH | 599 Kč |
| Cena s DPH | 590 Kč |
| Cena s DPH | 599 Kč |
| Cena s DPH | 300 Kč |
| Cena s DPH | 629 Kč |
| Cena s DPH | 288 Kč |
| Sleva | 100 Kč |
| Původní cena | 388 Kč |
| Cena s DPH | 487 Kč |
| Sleva | 72 Kč |
| Původní cena | 559 Kč |
| Cena s DPH | 599 Kč |
| Cena s DPH | 559 Kč |
| Cena s DPH | 359 Kč |