Nůž 51 cm pro AL-KO



| Kód: | A1409008 |
| Cena s DPH: | 249 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hmotnost: | 0.9 kg |
Nůž 51 cm pro AL-KO
Originální číslo 462705, 118995, 440126, AL-KO 113058, 462705, 118995, 134046, 479143, 530165, 449038
Parametry:
| Délka nože | 510 mm |
| Průměr stř. otvoru | 19,7 mm |
| Průměr boč. otvorů | mm |
| Rozteč boč. otvorů | mm |
| Šířka | 55 mm |
| Tloušťka | 4 mm |
Typ AL-KO: Steelline 52 XLR, Silver Premium 520
| Cena s DPH | 1 250 Kč |
| Cena s DPH | 249 Kč |
| Cena s DPH | 559 Kč |
| Cena s DPH | 409 Kč |
| Cena s DPH | 249 Kč |
| Cena s DPH | 540 Kč |
| Cena s DPH | 479 Kč |
| Cena s DPH | 130 Kč |
| Cena s DPH | 239 Kč |
| Cena s DPH | 427 Kč |
| Sleva | 22 Kč |
| Původní cena | 449 Kč |
| Cena s DPH | 849 Kč |
| Cena s DPH | 200 Kč |
| Cena s DPH | 714 Kč |
| Cena s DPH | 95 Kč |