Nůž 50,5 cm pro sekačky OLEO MAC, EFCO G 53 TX, G 53 THX.
| Kód: | 699 |
| Cena s DPH: | 329 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
Nůž 50,5 cm pro sekačky OLEO MAC, EFCO G 53 TX, G 53 THX.
Originální číslo: 66070034
Parametry:
| Délka nože | 505 mm |
| Průměr stř. otvoru | 10 mm |
| Průměr boč. otvorů | 8,5 mm |
| Rozteč boč. otvorů | 65 mm |
| Šířka | 55 mm |
| Tloušťka | 3 mm |
| Cena s DPH | 420 Kč |
| Cena s DPH | 299 Kč |
| Cena s DPH | 329 Kč |
| Cena s DPH | 320 Kč |
| Cena s DPH | 389 Kč |
| Cena s DPH | 549 Kč |
| Cena s DPH | 619 Kč |
| Cena s DPH | 360 Kč |
| Cena s DPH | 479 Kč |
| Cena s DPH | 209 Kč |
| Cena s DPH | 490 Kč |
| Cena s DPH | 349 Kč |