Nůž 50,5 cm pro sekačky Castel Garden
| Kód: | 608 |
| Cena s DPH: | 419 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
Nůž 50,5 cm pro sekačky Castel Garden Agro Magnum, Turbo Pover 534, atd..
Originální číslo: 81004398
Technické parametry:
| Délka nože | 505 mm |
|---|---|
| Průměr stř. otvoru | 18,2 mm |
| Průměr boč. otvorů | 8,7 mm |
| Rozteč boč. otvorů | 65 mm |
| Šířka | 55 mm |
| Tloušťka | 4 mm |
| Cena s DPH | 399 Kč |
| Cena s DPH | 159 Kč |
| Cena s DPH | 290 Kč |
| Cena s DPH | 370 Kč |
| Cena s DPH | 360 Kč |
| Cena s DPH | 299 Kč |
| Cena s DPH | 350 Kč |
| Cena s DPH | 200 Kč |
| Cena s DPH | 299 Kč |
| Cena s DPH | 219 Kč |
| Cena s DPH | 237 Kč |
| Cena s DPH | 215 Kč |