Náhradní nůž 47,5 cm pro sekačky HUSQVARNA
| Kód: | 116 |
| Cena s DPH: | 429 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.8 kg |
Nůž sekačky HUSQVARNA 47,5 cm
Originální číslo. 5104366-01
Parametry nože:
| Délka nože | 475 mm |
| Průměr stř. otvoru | 17,2 mm |
| Průměr boč. otvorů | 11x12 mm |
| Rozteč boč. otvorů | 40 mm |
| Šířka | 65 mm |
| Tloušťka | 3 mm |
| Cena s DPH | 309 Kč |
| Cena s DPH | 350 Kč |
| Cena s DPH | 289 Kč |
| Cena s DPH | 200 Kč |
| Cena s DPH | 250 Kč |
| Cena s DPH | 449 Kč |
| Cena s DPH | 279 Kč |
| Cena s DPH | 549 Kč |
| Cena s DPH | 130 Kč |
| Cena s DPH | 379 Kč |
| Cena s DPH | 399 Kč |
| Cena s DPH | 259 Kč |