Nůž sekačky HUSQVARNA, PARTNER 47,5 cm
| Kód: | 563 |
| Cena s DPH: | 289 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
Nůž sekačky HUSQVARNA 47,5 cm JET 48, PARTNER 348
Originální číslo: 6623500
Parametry nože:
| Délka nože | 475 mm |
| Průměr stř. otvoru | 10 mm |
| Průměr boč. otvorů | 8,5 mm |
| Rozteč boč. otvorů | 65 mm |
| Šířka | 55 mm |
| Tloušťka | 3 mm |
| Cena s DPH | 599 Kč |
| Cena s DPH | 690 Kč |
| Cena s DPH | 740 Kč |
| Cena s DPH | 599 Kč |
| Cena s DPH | 279 Kč |
| Cena s DPH | 44 Kč |
| Cena s DPH | 549 Kč |
| Cena s DPH | 259 Kč |
| Cena s DPH | 259 Kč |
| Cena s DPH | 449 Kč |
| Cena s DPH | 353 Kč |
| Cena s DPH | 287 Kč |