Nůž 47,2 cm pro Castel Garden MAC 48 cm
| Kód: | A108 |
| Cena s DPH: | 347 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
Nůž 47,2 cm pro Castel Garden MAC 48 cm
Originální číslo 475
Parametry
| Délka nože | 472 mm |
| Průměr stř. otvoru | 18 mm |
| Průměr boč. otvorů | 8,5 mm |
| Rozteč boč. otvorů | 65 mm |
| Šířka | 55 mm |
| Tloušťka | 3 mm |
| Cena s DPH | 399 Kč |
| Cena s DPH | 479 Kč |
| Cena s DPH | 319 Kč |
| Cena s DPH | 350 Kč |
| Cena s DPH | 350 Kč |
| Cena s DPH | 290 Kč |
| Cena s DPH | 549 Kč |
| Cena s DPH | 380 Kč |
| Cena s DPH | 360 Kč |
| Cena s DPH | 349 Kč |
| Cena s DPH | 380 Kč |
| Cena s DPH | 299 Kč |