Nůž 46 cm pro ALKO, LTS, Sigma
| Kód: | A1409003 |
| Cena s DPH: | 367 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Hmotnost: | 0.8 kg |
Nůž 46 cm pro ALKO, LTS, Sigma
Originální číslo výrobce: 470836, 513520, 530979, 343120, 513621
Parametry:
| Délka nože | 460 mm |
| Průměr stř. otvoru | 19,7 mm |
| Průměr boč. otvorů | 8,7 mm |
| Rozteč boč. otvorů | 65 mm |
| Šířka | 50 mm |
| Tloušťka | 3 mm |
Pro typy:
AL-KO Classic 46 B, Classic 46 BR, Classic 46 BRE, Classic 46 E, Goldenline 460, Orion 460,
Orion 474
Sigma 460
LTS 448S a LTS 448SA
| Cena s DPH | 1 136 Kč |
| Cena s DPH | 607 Kč |
| Cena s DPH | 300 Kč |
| Cena s DPH | 259 Kč |
| Cena s DPH | 389 Kč |
| Cena s DPH | 479 Kč |
| Cena s DPH | 303 Kč |
| Cena s DPH | 849 Kč |
| Cena s DPH | 309 Kč |
| Cena s DPH | 1 018 Kč |
| Cena s DPH | 569 Kč |
| Cena s DPH | 1 250 Kč |