Náhradní nůž vhodný pro sekačky HUSQVARNA 38,9 cm
| Kód: | 234 |
| Cena s DPH: | 353 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
Náhradní nůž vhodný pro výrobce: HUSQVARNA 38,9 cm
Hodící se pro následující vozidla:
Parametry:
| Délka nože | 389 mm |
|---|---|
| Průměr stř. otvoru | 10,5 mm |
| Průměr boč. otvorů | 8,3 mm |
| Rozteč boč. otvorů | 40 mm |
| Šířka | 50 mm |
| Tloušťka | 4 mm |
| Cena s DPH | 299 Kč |
| Cena s DPH | 395 Kč |
| Cena s DPH | 599 Kč |
| Cena s DPH | 590 Kč |
| Cena s DPH | 290 Kč |
| Cena s DPH | 609 Kč |
| Cena s DPH | 279 Kč |
| Cena s DPH | 449 Kč |
| Cena s DPH | 429 Kč |
| Cena s DPH | 639 Kč |
| Cena s DPH | 759 Kč |
| Cena s DPH | 399 Kč |