Nůž 33 cm pro sekačky Castel Garden - NEW GRADA 350, AGRO - TESTAROSSA / TREND 330, 350 BRAVO 350.
| Kód: | 501 |
| Cena s DPH: | 159 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
Nůž 33 cm pro sekačky Castel Garden
NEW GRADA 350, AGRO - TESTAROSSA / TREND 330, 350 BRAVO 350.
Originální číslo: 81004115/0
Parametry
| Délka nože | 330 mm |
| Průměr stř. otvoru | 18,2 mm |
| Průměr boč. otvorů | 8,5 mm |
| Rozteč boč. otvorů | 45 mm |
| Šířka | 45 mm |
| Tloušťka | 2 mm |
| Cena s DPH | 467 Kč |
| Sleva | 52 Kč |
| Původní cena | 519 Kč |
| Cena s DPH | 739 Kč |
| Cena s DPH | 380 Kč |
| Cena s DPH | 339 Kč |
| Cena s DPH | 429 Kč |
| Cena s DPH | 419 Kč |
| Cena s DPH | 490 Kč |
| Cena s DPH | 239 Kč |
| Cena s DPH | 360 Kč |
| Cena s DPH | 219 Kč |
| Cena s DPH | 1 539 Kč |
| Cena s DPH | 349 Kč |