Nůž 32 cm pro sekačky AL-KO
| Kód: | A1409009 |
| Cena s DPH: | 170 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
Nůž 32 cm pro sekačky AL-KO nový typ - rok 2010
Originální číslo: 470206
Parametry:
| Délka nože | 320 mm |
| Průměr stř. otvoru | 19,2 mm |
| Průměr boč. otvorů | mm |
| Rozteč boč. otvorů | mm |
| Šířka | 50 mm |
| Tloušťka | 2,5 mm |
| Cena s DPH | 459 Kč |
| Cena s DPH | 249 Kč |
| Cena s DPH | 199 Kč |
| Cena s DPH | 997 Kč |
| Cena s DPH | 150 Kč |
| Cena s DPH | 50 Kč |
| Cena s DPH | 216 Kč |
| Cena s DPH | 497 Kč |
| Cena s DPH | 609 Kč |
| Cena s DPH | 409 Kč |
| Cena s DPH | 78 Kč |
| Cena s DPH | 259 Kč |