Vzduchový filtr HONDA GXV270, GXV340, GXV390


| Kód: | A0402016 |
| Cena s DPH: | 267 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
Vzduchový filtr pro motor HONDA GXV270, GXV340, GXV390
Originální číslo výrobce: SA 12405, 17210-ZF5-505, 17210-ZF5-000,
17210-ZE8-003, 17210-ZE8-013
Parametry:
| Délka | 129 mm |
|---|---|
| Šířka | 67 mm |
| Výška | 79 mm |
Vhodné pro modely: GXV270, GXV340, GXV390 (8,5 až 13 HP)
| Cena s DPH | 32 Kč |
| Sleva | 3 Kč |
| Původní cena | 35 Kč |
| Cena s DPH | 129 Kč |
| Cena s DPH | 256 Kč |
| Cena s DPH | 300 Kč |
| Cena s DPH | 80 Kč |
| Cena s DPH | 237 Kč |
| Cena s DPH | 370 Kč |
| Cena s DPH | 69 Kč |
| Cena s DPH | 79 Kč |
| Cena s DPH | 59 Kč |
| Cena s DPH | 187 Kč |
| Cena s DPH | 79 Kč |
| Cena s DPH | 175 Kč |
| Cena s DPH | 45 Kč |
| Cena s DPH | 121 Kč |
| Cena s DPH | 69 Kč |