Filtr vzduchový pro motorové pily Husqvarna 261, 262, 268, 272, 394
| Kód: | B14193 |
| Cena s DPH: | 135 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Sleva: | 4 Kč |
| Původní cena s DPH: | 139 Kč |
| Dostupnost: | Skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
Filtr vzduchový pro motorové pily Husqvarna 261, 262, 268, 272, 394
Originální číslo výrobce 5034472-03
Technické parametry:
| Výška | 32 mm |
| Délka | 90 mm |
| Šířka | 65 mm |
| Cena s DPH | 85 Kč |
| Cena s DPH | 240 Kč |
| Cena s DPH | 75 Kč |
| Cena s DPH | 160 Kč |
| Cena s DPH | 139 Kč |
| Cena s DPH | 349 Kč |
| Cena s DPH | 65 Kč |
| Cena s DPH | 25 Kč |
| Cena s DPH | 35 Kč |
| Cena s DPH | 99 Kč |
| Sleva | 50 Kč |
| Původní cena | 149 Kč |
| Cena s DPH | 79 Kč |
| Cena s DPH | 38 Kč |
| Sleva | 4 Kč |
| Původní cena | 42 Kč |